[OFERT]Si te hapim reseller ne freenet

Go down

default [OFERT]Si te hapim reseller ne freenet

Post  Brack3r on Sun Nov 29, 2009 3:18 pm

Kushtet per ta marur videon se si te hapim reseller ne freenet jane:

1.Te jesh i prezantuar
2.Te mos kesh verejtje
3.+50 postime

Tregoni kur po ja filloni dhe kur mbaroni
avatar
Brack3r
Admin
Admin

Posts : 24
Join date : 2009-11-29
Age : 28

View user profile http://khg-ku.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum